Účinky očních kapek Sananga
Sananga je stále používána mnoha kmeny v srdci Amazonie, ale její popularita se nyní šíří do ostatních částí světa tím jak tyto kmeny otevírají obřady cizincům a učí ty, kteří mají zájem o užívání těchto přírodních očních kapek. Sananga, používaná buď ve spojení s Ayahuascou nebo jako samostatná léčba, vykazuje silný potenciál k léčbě řady fyzických a psychospirituálních nemocí:

- Léčí a předchází očním onemocněním, jako je glaukom, katarakta, dalekozrakost, krátkozrakost, astigmatismus a slepota.
- Detoxikuje tělo
- Zvyšuje vizuální vnímání a zvyšuje vnímání barev
- Eliminuje dlouhodobý vnitřní hněv
- Pomáhá při duševních poruchách, jako je závislost, deprese a úzkost
- Resetuje energetické pole
- Léčí duchovní choroby („panema“) způsobené negativní energií v těle. Tato duchovní onemocnění se mohou hromadit v energetickém těle osoby a způsobit, že je člověk depresivní a úzkostný.


Aplikace Sanangy
Lidské oko je obzvláště citlivý orgán, což znamená, že obřad se Sanangou může být bolestivý. Tyto posvátné šamanské oční kapky způsobují intenzivní pálení, které obvykle trvá několik minut, ale zkušení odborníci tvrdí, že tato bolest je důležitou součástí procesu hojení.

V leže aplikujte do každého oka jednu nebo dvě kapky a několikrát očima zamrkejte. Šamani radí abyste po aplikaci Sanangy zhluboka dýchali čímž získáte maximum pozitnivních účinků - je to tím, že se uplně položíte do bolesti čímž můžete očistit nejen své oči, ale i svou mysl a ducha. Jakmile bolest odejde a Sananga už nebude v těle, zůstane vám pocit nesmírné relaxace. Díky svým čisticím vlastnostem se Sanaga často používá při přípravě na obřad Ayahuasca.

Správné podmínky použití
Sananga lze použít samostatně nebo ve spojení s Ayahuascou nebo Kambo. Pokud máte zájem zažít léčivou sílu Sanangy, můžete si aplikovat oční kapky sami, ale je důležité najít kvalitní zdroj Sanangy a předem se obeznámit s jejím správným používáním.

DŮLEŽITÉ: Naše Sananga oční kapky byly vyrobeny moderní technologií, která vychází z probíhajícího výzkumu a vývoje. Tato technologie zpracovává koncentrovaný výtažek ze Sanangy, který ředíme do dvou různých koncentraci – „Strong“ a ještě silnější „Extreme“. Lahvičky se Sanangou byly po zabalení sterilizovány a není potřeba je skladovat v ledničce, nicméně po otevření lahvičky je nutné skladovat ji výhradně v ledničce a pokud možno co nejdříve spotřebovat.

Oční kapky Sananga nejsou schváleny ani registrovány jako oficiální lék. Užití probíhá jen na vlastní odpovědnost.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: